Contact en adresgegevens

BESTUURSFUNCTIES:


Voorzitter:
Anton van Bergeijk
voorzitter@abcbasketball.nl


Secretaris:
Fred Meah
secretaris@abcbasketball.nl


Penningmeester:
Mark den Dekker
penningmeester@abcbasketball.nl


Wedstrijdsecretaris:
Jeffrey Kooijman
Jesse Rijneveld
wedstrijdsecretaris@abcbasketball.nl


Scheidsrechter Kontakt Persoon (SKP'er):
Momenteel niet benodigd
skp@abcbasketball.nl


Ledenadministratie:
Mark den Dekker
ledenadministratie@abcbasketball.nl


Strafzaken/sancties:
Anton van Bergeijk
strafzaken@abcbasketball.nl


Activiteitencommissie:
Vacature
activiteiten@abcbasketball.nl


Sponsorcommissie:
Anton van Bergeijk
sponsoring@abcbasketball.nl


Websitebeheer:
Diederik van Wijk
website@abcbasketball.nl


Bestuurslid:




Mocht u niet over e-mail beschikken, dan kunt u altijd contact opnemen via ons correspondentieadres:
ABC Basketball
Kraaijenveld 65
4261 ZA   Wijk en Aalburg




Adres sporthal:
d'Alburcht
Perzikstraat 14a
4261 KD   Wijk en Aalburg
0416-697551




U kunt voor algemene vragen ook mailen naar info@abcbasketball of onderstaand contactformulier invullen.

 

Contactformulier

Naam:
E-mailadres:
Onderwerp:
Bericht:

Wedstrijdwijzigingen

15 mei 2012 » Spelerskaarten

Beste coaches,

Het einde van het seizoen is weer in zicht. Degene die geen wedstrijden meer hoeft te spelen, graag spelerskaarten bij Jesse Rijneveld of Jeffrey Kooyman afgeven.

Kijk gelijk wie zijn spelerskaart afloopt en zorg dat diegene een pasfoto meegeeft zodat er een nieuwe spelerskaart aangevraagd kan worden.

ABC Basketball

ABC-er van de maand