Wedstrijdschema

zaterdag, 16 december 2017

Zaalwacht: Arnie Gortzak & Jasper Donkersloot

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
14:15 Gemengd U12 Eastwood Tigers Arnie Gortzak Lennart Karreman & Jasper Donkersloot
16:00 Heren 2 Biks Shots Mark den Dekker & Jan Pieter Verweij Lowie Lijftogt, Wilmer Struijk & Anton van Bergeijk
Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
13:30 Barons Jongens U16 De Doelen Henk-Jan van Mersbergen, Rick Karreman & Dirk van Giessen 12:20


vrijdag, 15 december 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
21:00 Pendragon Fluiten Studentensporthal KUB Ruben van Giessen & John Vos 20:00


zaterdag, 09 december 2017

Zaalwacht: Henrico Haan & Erik Gruiters

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
14:15 Jongens U16 Blauw-wit Robbert Versteeg & Arjen Bouman Martijn Blankers & Maarten van Giessen
16:00 Heren 2 WBB Giants Arjen Dammers & Sebastiaan van Stigt Marlene Roubos & Desiree van den Berg
17:45 Heren 1 Blauw-wit Andere club Erik Gruiters & Henrico Haan
Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
14:45 BBF Migliore Gemengd U12 Margriethal Jonathan Haan & Hielke Duijster 13:40


zaterdag, 02 december 2017

Zaalwacht: Lennart Karreman & Jasper Donkersloot

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
14:15 Gemengd U12 Biks Shots Lennart Karreman Maarten van Giessen & Jasper Donkersloot
Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
14:00 E.L.B.C. Jongens U16 Trivium Daan Broere, Johan van Giessen & Marten van Giessen 12:55
14:30 Agathos Heren 1 Dongemond Mark den Dekker & Anton van Bergeijk 13:35
17:00 Waldric Heren 2 't Rondeel Lennart Karreman & Jeffrey Kooijman 16:10


vrijdag, 01 december 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
19:30 Tantalus Fluiten TH Sportcentrum Sebastiaan van Stigt & Coen van Ballegooijen 18:15


zaterdag, 18 november 2017

Zaalwacht: Anton van Bergeijk & Ethan de Lorm

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
16:00 Jongens U16 BBF Migliore Anton van Bergeijk Mark den Dekker & Robbert Versteeg
17:45 Heren 1 Virtus Andere club Ethan de Lorm & Artjan Haan
Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
13:00 High Five Gemengd U12 De Drieburcht Jorden Struijk & Jochem Kraaij 12:00


vrijdag, 17 november 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
19:00 Pendragon Fluiten Studentensporthal KUB Arjen Bouman & Maurice van Vliet 18:00


zaterdag, 11 november 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
14:00 Langstraat Shooters Heren 2 De Slagen Ruben van Giessen & Arnie Gortzak 13:10
16:00 E.L.B.C. Heren 1 Trivium Sebastiaan van Stigt & Anton van Bergeijk 14:55


zaterdag, 04 november 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
17:45 Heren 1 EBBC Andere club Marlene Roubos & Desiree van den Berg
Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
18:15 Vlijmscherp Heren 2 Die Heygrave Jesse Rijneveld & John Vos 17:30


zaterdag, 28 oktober 2017

Zaalwacht: Arnie Gortzak & Jesse Rijneveld

Tijd Thuisploeg Uitploeg Fluiten Tafelen
14:15 Gemengd U12 High Five Arnie Gortzak Jesse Rijneveld & Martijn Blankers
16:00 Heren 2 Vossenberg John Vos & Ruben van Giessen Wilmer Struijk, Jorden Struijk & Heren 2


zaterdag, 28 oktober 2017

Zaalwacht:

Tijd Thuisploeg Uitploeg Sporthal Vervoer Vertrek
16:00 BBF Migliore Heren 1 Margriethal Mark den Dekker & Corné Mans 15:00
16:00 BBF Migliore Jongens U16 Margriethal Artjan Haan, Erik Gruiters & Dirk van Giessen 15:00